Čukarički savladao Partizan

Izvor: SrbijaDanas.com, 21.Feb.2024, 14:28

Igrano je dva puta 30 minuta.

Fudbaleri Čukaričkog su slavili sa 1:0 protiv Partizana u prijateljskoj utakmici odigranoj SC Teleoptik u Zemunu. Duel je odigranu formatu od dva poluvremena po 30 minuta.

Brđani su do pobedničkog gola stigli u 59. minutu, kad je posle centaršuta Nikole Stankovića sa leve strane Mihajlo Cvetković odlično primirio loptu i potom rutinski savladao Krunića.

Partizan >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << – Čukarički 0:1 (0:0)

Stadion: SC "Teleoptik" u Zemunu.

Igrano bez prisustva publike.

Sudija: Ivan Stamenković.

PARTIZAN: Krunić, Živković, Saničanin, Medina, Janković, Stjepanović, Kanute, Nikolić (od 31. Petrović), Trifunović, Mirčetić, Jovanović.

ČUKARIČKI: Kaličanin, Rogan, Subotić, Guzman, Stanković, Milojević, Lu. Stojanović, Nikčević, Ergelaš, U. Miladinović, Melo. Igrali su još: Samurović, Jo, La. Stojanović, Serafimović, Cvetković, M. Stojanović.

Bila je ovo prilika za trenere da vide i neke igrače koji imaju manju minutažu u zvaničnim mečevima. Za Čukarički nije nastupio Milan Pavkov najveće pojačnje u ovom prelaznom roku.