Izvor: TV Arena Sport, 22.Apr.2016, 10:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čukarički i Partizan za drugo mesto
Predstojeći vikend mogao bi da pruži odgovore na pitanja koja se tiču i gornjeg i donjeg dela tabele Superlige.
Crvena zvezda, lider prvenstva, gostuje u Čačku svom "dužniku" Borcu, koji je eliminisao crveno bele iz Kupa i protiv koga je 10. aprila odigrala nerešeno.
Epilog tog meča daće odgovor na pitanje da li će Zvezda već u sledećem kolu, pred praznim stadionom, primiti pehar namenjen šampionu.
Odmah nakon toga počinje velika, možda i odlučujuća >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << borba za drugo mesto, u Humskoj.
Na toj poziciji trenutno se nalazi Čukarički, koji će u subotu gostovati Partizanu od 19.00 časova. Crno-beli dočekuju taj meč sa dva boda manje od "brđana", koji će već u sledećem kolu igrati na "Marakani" protiv Zvezde.
Ishod tog meča sa interesovanjem će pratiti i Vojvodina, koja će istovremeno gostovati Radniku, sa željom da nastavi niz dobrih igara i pobeda.
Što se tiče borbe za opstanak, Jagodinci i ovo kolo dočekuju kao "fenjeraši", a šansu da poprave svoj učinak od 13 osvojenih bodova imaće već u petak, kada će kod kuće dočekati Mladost, u veoma važnom meču za oba tima.
Kolo će početi u petak u 18.00 časova, a biće završeno u subotu. Utakmice, kao i dosad, možete pratiti na TV Arena sport.
Pogledaj vesti o: Partizan







