Crno-beli vode, navijači hvale ubitačni tandem! (TVITOVI) (foto)

Izvor: Sportske.net, 08.Avg.2019, 22:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Crno-beli" vode, navijači hvale ubitačni tandem! (TVITOVI) (foto)

Fudbaleri Partizana vode nakon 45 minuta igre u Humskoj.

Partizan je u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope dočekao ekipu Malatija spora, nakon prvog poluvremena "crno-beli" vode sa 1:0.

Poveli su već u trećem minutu, strelac je bio Umar Sadik.

Odlično je Suma proigrao Nigerijca, koji je imao lakši deo zadatka, rutinski je sproveo loptu u nebranjenu mrežu.

U nastavku smo videli još par izglednih prilika, golman >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Malatije je odlično skinuo pokušaj Sume iz dobre pozicije, imao je i Stojković posla, uspeo je sredinom prvog poluvremena da ukroti jedan dobar pokušaj iz daljine.

U finišu prvog dela lepa šansa za Zorana Tošića, koji je iz omiljene pozicije tukao tik pored gola rivala.

Navijači su zadovoljni, posebno zbog odlične igre tandema Suma-Sadik.