Izvor: Mondo, 01.Feb.2013, 16:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Crno-beli u poseti Aćibademu
Delagacija Partizana posetila kliniku Aćibadem u Istanbulu, koja je crno-belima donirala četiri aparata za potrebe medicinskog bloka.
Saša Ilić, doktor Ilija Rosić i direktorka marketinga Snežana Filipović u četvrtak su na kratko napustili pripreme Partizana u Antaliji i otputovali u Istanbul u posetu klinici "Acibadem".
Crno-beli imaju zaključen ugovor o sponzorstvu sa poznatom turskom klinikom do >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << maja 2014. godine i on se, prema rečima ljudi iz Partizana, ostvaruje na obostrano zadovoljstvo.
Svrha posete bila je i da se malo "pojača" postojeći ugovor i to kroz doniranje "Aćibadema" Partizanu četiri aparata za potrebe medicinsklog bloka.
(MONDO - foto: Snežana Filipović - FK Partizan)
Partizan poboljšao saradnju s Acibademom, novi aparati stižu u Zemunelo
Izvor: Blic, 01.Feb.2013
Ekspedicija Partizana nalazi se u Antaliji na pripremama za prolećni deo sezone, a pauzu između mečeva crno-beli iskoristili su da posete kliniku Acibadem, sa kojm imaju ugovor o sponzorstvu do maja 2014. godine...U ime kluba u Istanbul su otputovali doktor Ilija Rosić, fudbaler Saša Ilić i direktorka...












