Crno-beli u poseti Aćibademu

Izvor: Mondo, 01.Feb.2013, 16:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crno-beli u poseti Aćibademu

Delagacija Partizana posetila kliniku Aćibadem u Istanbulu, koja je crno-belima donirala četiri aparata za potrebe medicinskog bloka.

Saša Ilić, doktor Ilija Rosić i direktorka marketinga Snežana Filipović u četvrtak su na kratko napustili pripreme Partizana u Antaliji i otputovali u Istanbul u posetu klinici "Acibadem".

Crno-beli imaju zaključen ugovor o sponzorstvu sa poznatom turskom klinikom do >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << maja 2014. godine i on se, prema rečima ljudi iz Partizana, ostvaruje na obostrano zadovoljstvo.

Svrha posete bila je i da se malo "pojača" postojeći ugovor i to kroz doniranje "Aćibadema" Partizanu četiri aparata za potrebe medicinsklog bloka.

(MONDO - foto: Snežana Filipović - FK Partizan)

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Partizan poboljšao saradnju s Acibademom, novi aparati stižu u Zemunelo

Izvor: Blic, 01.Feb.2013

Ekspedicija Partizana nalazi se u Antaliji na pripremama za prolećni deo sezone, a pauzu između mečeva crno-beli iskoristili su da posete kliniku Acibadem, sa kojm imaju ugovor o sponzorstvu do maja 2014. godine...U ime kluba u Istanbul su otputovali doktor Ilija Rosić, fudbaler Saša Ilić i direktorka...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.