Crno-beli iz četvrtog šešira

Izvor: Sportski Žurnal, 24.Dec.2010, 00:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crno-beli iz četvrtog šešira

Sada je poznato kako će izgledati šeširi na žrebu 4. januara u Barseloni. Partizan MTS će u Top 16 fazu iz četvrtog šešira, tako da sigurno neće igrati protiv Valensije, Lijetuvos Ritasa i Rome.

U prvom šeširu naći će se Makabi, Olimpijakos, Sijena i Panatinaikos. U drugom >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << su Kaha Laboral, Real, Fenerbahče Ulker i Olimpija, dok su u trećem šeširu Žalgiris, Unikaha, Barselona i Efes Pilsen. Ne zna se koji je teži od kojeg.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.