Izvor: RTS, 28.Nov.2021, 19:22

Crno-beli bez mnogo problema do trijumfa protiv Voždovca

Fudbaleri Partizana pobedili su ekipu Voždovca kao gosti rezultatom 3:0 u meču 18. kola Superlige Srbije.
U prvom delu susreta oba tima su imala prilike da postignu pogodak – domaći tim je pogodio i stativu pri rezultatu 0:0 – ali je Partizan prvi stigao do gola i tako, deluje, momentum utakmice sasvim okrenuo u smeru njemu povoljnom.

Kvinsi Menig je pogodio u finišu prvog dela susreta, posle nekoliko grešaka domaćih fudbalera.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << />U deset minuta nastavka, praktično u petominutnim razmacima, lider domaćeg šampionata stiže do dva gola i, već tada je bilo jasno, nove pobede.

Prvo je Rikardo Gomeš bio precizan u 50. minitu, da bi gol u 55. minutu postigao Danilo Pantić.
Do kraja susreta ekipa Aleksandra Stanojevića imala je još nekoliko prilika, no golova više nije bilo.