Izvor: Utakmica.rs, 14.Maj.2015, 10:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Cezar Romero pojačanje Partizana?

Meksikanc koji je nastupao za mladu reprezentaciju Sjedinjenih Američkih Država, Cezar Romero, mogao bi da od sledeće sezone nosi crno-beli dres Partizana. Prema pisanju jermenskog Armsporta, Romero je već viđen kao pojačanje beogradskog kluba.

Romero ima 26. godina, igra na poziciji napadača, a u tekućoj sezoni u dresu Pjunika na 26 mečeva postigao je 24 gola uz 8 asistencija. Ono sto je važno za crno-bele je to što Romeru u junu ističe ugovor, tako da ne bi morali da plaćaju >> Pročitaj celu vest na sajtu Utakmica.rs << obeštećenje. Partizan je već kupovao u Jermeniji i to Beka Fofanu ali pomenuti igrač nikada nije uspeo da se nametne u crno-belom dresu. Partizan trenutno na poziciji napadača ima samo Kojića i Šaponjića i sasvim je izvesno da će se pojačati baš na toj poziciji.

Nastavak na Utakmica.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Utakmica.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Utakmica.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.