Izvor: Sportske.net, 11.Apr.2017, 20:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Cedevitu poterao maler za malerom (video)
U majstorici polufinala plej-ofa ABA lige,protiv Partizana, povredila su im se dvojica igrača, večeras se nešto slično desilo i u finalu protiv Crvene zvezde.
Podsetimo, u odlučujućoj utakmici za plasman u finale, Cedevita je ostala do kraja sezone bez Marka Arapovića, dok je plejmejker Rajan Boutrajt povredio zadnju ložu.
I pored tog hendikepa, Zagrepčani su eliminisali >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Partizan, a novi maleri dogodili su im se i večeras, u drugoj utakmici finalne serije protiv Crvene zvezde mts u Beogradu.
Preneli smo već da je Boutrajt neočekivano zaigrao večeras za Cedevitu, imao je i solidnu minutažu u timu iz Zagreba i kada se činilo da se baš razigrao u nastavku meča, ponovo se požalio na bol u zadnjoj loži i bilo je odmah jasno da je za njega večerašnji meč završen, a po svemu sudeći i finalna serija ABA lige.
On je večerašnji meč završio sa 10 poena za 21 minut u igri.
Tokom prvog poluvremena povredu je doživeo i Toni Katić, ali on se u nastavku meča ipak vratio na teren.
I jednog i drugog Zvezini navijači su aplauzima pozdravili prilikom izlaska sa terena.
That's what #ABALiga's all about! @kkcrvenazvezda fans show their respect for the guests with applause for @KKCedevita's injured Toni Katić! pic.twitter.com/iKL8vPVNVc
— ABA Liga (@ABA_League) April 11, 2017
Pogledaj vesti o: Večiti derbi, Zvezda - Partizan
"Naoštrena" Cedevita: Učini nemoguće mogućim!
Izvor: Mondo, 12.Apr.2017, 14:18
Cedevita kratkim video spotom pozvala navijače da joj pomognu u četvrtak protiv Zvezde. "Pokušajmo okrenuti seriju u svoju korist", poručuju Zagrepčani pred treći meč finalne serije, koji je za njih "sve ili ništa"







