ČUKARIČKI SLAVIO NA PRIPREMAMA: Bivši igrač Partizana REŠIO pobednika!

Izvor: SrbijaDanas.com, 22.Jan.2022, 20:12

Odličan start.

Fudbaleri Čukaričkog pobedom su startovali na pripremama u Antaliji. Superligaš sa Banovog brda je pobedio Kuban iz Krasnodara, člana Druge lige Rusije, rezultatom 1:0.

Trener Brđana Saša Ilić izveo je dve postave protiv ruskog drugoligaša, a strelac jedinog gola bio je bivši igrač Partizana Nikola Čolić u 33. minutu.

Prvo poluvreme su igrali: Mićović, Rogan, >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Šapić, Obradović, Roganović, Miladinović, Belić, Čolić, Endiaje, Kempbel, Jovanović. U drugom su nastupili: N. Belić, Stevanović, Drezgić, Tošić, Kovač, Lukić, Savić, Ajdar, Spasojević, Rakonjac.