Brašanac: Želim Seltik

Izvor: B92, 06.Avg.2015, 12:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brašanac: Želim Seltik

Fudbaler Partizana Darko Brašanac nada se Seltiku u plej-ofu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Crno-beli su u sredu savladali Steauu 4:2 i ukupnim rezultatom 5:3 eliminisali rumunsku Steauu.

"Imamo dovoljno vremena da se spremimo za te utakmice ali pre toga nas čekaju tri prvenstvene utakmice. Voleo bih da izvučemo Seltik to je klub slavne tradicije i misim da bi atmosfera bila odlična i tamo i ovde i da bi to bili mečevi za uživanje", rekao je Brašanac.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Brašanac smatra da je ekipa na utakmici protiv Steaue pokazala ogroman karakter, jer su preokrenuli rezultat nakon što su gubili 2:1 na poluvremenu.

"Fenomenalan je osećaj. Bila je fenomenalna atmosfera i pobeda, sva euforija koja je bila pre utakmice se nastavila i posle nje. Nismo odustajali nijednog momenta tako da smo u drugom poluvremenu nagrađeni sa tri gola i prolaskom dalje. Pokazali smo ogroman karakter i da možemo da se vratimo posle mnogo pehova, posle dva primljena gola i promašenog penala", rekao je Brašanac.

Partizan je pri zaostatku jednog gola imao penal, koji je napravljen nad Brašancem, ali ga je promašio Valeri Božinov. Upitan da li je prekraj bio van šesnaesterca Brašanac je rekao da "to sada nije važno".

"To sada nije ni bitno ionako nismo postigli gol, ali crveni karton je sigurno bio. To su stvari koje smo uvežbavali na trenizima pritisak i presing, sigurno da nam je bilo lakše sa igračem više", rekao je vezni igrač crno-belih.

Mogući protivnici Partizana u baražu su Seltik (Škotska), Bazel (Švajcarska), Dinamo Zagreb (Hrvatska), APOEL (Kipar) i BATE Borisov (Belorusija), a žreb je u petak u podne.
Pogledaj vesti o: Partizan,   Liga Šampiona

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Brašanac: Voleo bih da igramo sa Seltikom

Izvor: RTS, 06.Avg.2015

Fudbaler Partizana Darko Brašanc rekao da je njegova ekipa na utakmici protiv Steaue pokazala ogroman karakter i da bi voleo da crno-beli u plej-ofu za Ligu šampiona igraju protiv škotskog Seltika. Vulićević posle neprospavane nooći rekao da želi protivnika kojeg mogu da prođu. Živković...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.