Izvor: Sportski Žurnal, 23.Nov.2011, 17:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Borac polufinalista nakon jedanaesteraca
Ekipa Borca iz Čačka plasirala se u polufinale Kupa Srbije pošto je posle izvođenja penala bila bolji od subotičkog Spartak Zlatibor vode.
Zebre su se tako pridružile Partizanu među četiri najbolja tima u najmasovnijem takmičenju. Na kraju regularnog dela meča, rezultat je bio 0:0, a jedanaestercima 4:2 za Borac.
U preostalim utakmicama sastaju se Vojvodina – Javor (16) i Crvena zvezda – Smederevo (18).
Polufunale je na programu 21. marta, dok će finalna utakmica biti odigrana 16. maja 2012. godine.
Pogledaj vesti o: Partizan, Subotica
Nastavak na Sportski Žurnal...
Borac penalima eliminisao Subotičane u četvrtfinalu Kupa
Izvor: Blic, 23.Nov.2011
Fudbaleri Borca plasirali su se u polufinale Kupa Srbije eliminsavši subotički spartak boljim izvođenjem jedanaesteraca: posle 90. minuta bilo je 0:0, a Čačani su potom bili uspešniji sa "bele tačke", 4:2...U prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Partizan je ostvario plasamam među četiri najbolje...
















