Borac polufinalista nakon jedanaesteraca

Izvor: Sportski Žurnal, 23.Nov.2011, 17:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Borac polufinalista nakon jedanaesteraca

Ekipa Borca iz Čačka plasirala se u polufinale Kupa Srbije pošto je posle izvođenja penala bila bolji od subotičkog Spartak Zlatibor vode.

Zebre su se tako pridružile Partizanu među četiri najbolja tima u najmasovnijem takmičenju. Na kraju regularnog dela meča, rezultat je bio 0:0, a jedanaestercima 4:2 za Borac.
U preostalim utakmicama sastaju se Vojvodina – Javor (16) i Crvena zvezda – Smederevo (18).
Polufunale je na programu 21. marta, dok će finalna utakmica biti odigrana 16. maja 2012. godine.
Pogledaj vesti o: Partizan,   Subotica

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Borac penalima eliminisao Subotičane u četvrtfinalu Kupa

Izvor: Blic, 23.Nov.2011

Fudbaleri Borca plasirali su se u polufinale Kupa Srbije eliminsavši subotički spartak boljim izvođenjem jedanaesteraca: posle 90. minuta bilo je 0:0, a Čačani su potom bili uspešniji sa "bele tačke", 4:2...U prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Partizan je ostvario plasamam među četiri najbolje...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.