Boja: Najveći strah u životu

Izvor: S media, 29.Okt.2010, 09:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Boja: Najveći strah u životu

Povratnik u ekipu Partizana, Pjer Boja, posle dobrih igara i golova ponovo polako postaje ljubimac "Grobara", ali kako sam kaže, po dolasku u Beograd imao je veliki strah od neizvesnosti.

Kamerunac, koji je pre dva dana protiv novosadskog Proletera postigao prvi gol na meču i ovacijama ispraćen sa terena, mislio je da su stvari mnogo drugačije nego u prvom boravku u klubu.

- Prvog dana na konferenciji >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << za medije imao sam strah kao nikada u životu, stalno sam razmišljao kako će me prihvatiti u klubu, saigrači, navijači. Ali zatekao sam nekoliko igrača koje sam znao ranije i odmah sam se opustio, atmosfera je kao da nisam ni odlazio. Nisam očekivao da će biti ovako dobro - izjavio je Boja.

Bivši fudbaler bukureštanskog Rapida i Grenobla već je postigao četiri gola ove sezone, ali tvrdi da će biti još bolje.

Partizan lako sa Proleterom

Stojković se pokajao

Stojković: Neću da pričam o kazni

- Bolji sam nego pre, ali to je sasvim normalno, jer više nisam isti fudbaler. Bio sam mlad, drugačije sam razmišljao i mnogo naučio igrajući u Rumuniji i Francuskoj. Znam kako da se krećem, kako da čuvam loptu, kako da se namestim da postignem gol, mogu da igram i za ekipu i za sebe.

Međutim, Kamerunac je svestan da mu promašeni penal protiv Artmedije u kvalifikacijama za Ligu šampiona navijači teško mogu oprostiti.

- Takva stvar neće brzo izaći iz glave ni navijačima ni meni. Jedino što mogu je da dajem sve od sebe kada sam na terenu, igrao 90 ili 6 minuta. Žao mi je zbog šanse u derbiju, već sam video loptu u mreži, ali čekaću proleće za popravni - zaključio je Boja.

Nastavak na S media...



Povezane vesti

Brige zbog Oumarua

Izvor: Sportski Žurnal, 30.Okt.2010, 04:47

Kamerunac Abubakar Oumaru zaradio je neprijatnu povredu u meču sa Sremom u Jakovu i neizvesnost oko toga hoće li biti sposoban da sutra nastupi protiv Rada na Banjici poseban je problem za šefa stručnog štaba Vojvodine Zorana Milinkovića.. – Pregledom je ustanoljeno da je situacija povoljnija,...

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.