Izvor: B92, 17.Nov.2022, 00:42
Bivši igrač Partizana napustio Galatasaraj
Nekadašnji košarkaš crno-belih, Brajan Angola, napustio je ekipu Galatasaraja.
Pored njega, ugovor je raskinut i sa Rejmarom Morganom.
"U zajedničkom dogovoru sa Brajanom Angolom i Rejmarom Morganom, doneli smo odluku da raskinemo saradnju. Dvojici igrača koji su nas pojačali na početku sezone želimo da se zahvalimo za sve što su uradili za naš klub," piše u saopštenju Galatasaraja.
Angola nije opravdao epitet velikog pojačanja u turskom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << velikanu, što govori i prosek od 5,8 poena, 2,4 skoka i 1,8 asistencije po meču.
On navodno već ima dogovor sa Pinar Karšijakom, te se u narednim danima samo očekuje ozvaničenje saradnje.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Partizan








