Bivši fudbaler Partizana preuzeo Voždovac

Izvor: Sportske.net, 08.Nov.2016, 16:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bivši fudbaler Partizana preuzeo Voždovac

Fudbalski klub Voždovac reagovao je ekspresno i dan nakon rastanka sa Bratislavom Živkovićem imenovao novog trenera.

Selektor kadetske reprezentacije Srbije Ilija Stolica novi je trener fudbalera Voždovca, saopštio je danas taj klub.

Ilija Stolica je potpisao ugovor na dve godine, a na mestu trenera Voždovca je zamenio Bratislava Živkovića, sa kojim je u ponedeljak sporazumno raskinut ugovor.

Voždovac posle 15 kola Super lige Srbije zauzima >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << 12. mesto na tabeli. Stolica će debitovati po završetku reprezentativne pauze, na utakmici protiv Spartaka u Subotici.

Stolica ima 38 godina, a tokom igračke karijere je nastupao za brojne klubove, poput Partizana i Zemuna u Srbiji, Ljeide u Španiji, Metalurgu u Ukrajini i drugim.

Trenersku karijeru proveo je u stručnim štabovima raznih mlađih reprezentativnih selekcija, a prošle godine je radio i u Partizanu.
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.