Izvor: B92, 23.Dec.2009, 10:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Biciklisti Partizana dali krv
Članovi Biciklističkog kluba Partizan su u gradskom Zavodu za transfuziju dali krv.
Humanu akciju podržali su biciklisti i članovi stručnog štaba koji su trenutno u Beogradu. "Akciju smo organizovali na predlog nekolicine naših asova predvodjenih Ivanom Stevićem. Smatramo da sportisti moraju da pružaju primer i da se uključe i u ovakve humanitarne aktivnosti", izjavio je mladi trener Partizana Duško Banović.
Krv su dali direktor kluba >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Branko Banović, dugogodišnji sportski direktor i nekadašnji profesionalac Aleksandar Nikačević, trener Duško Banović i takmičari Damjan Stanković i Miloš Kovačević.
Ivan Stević, Nikola Stefanović, Ivan Radić i Slobodan Smiljanić takodje su došli, ali pošto su lakše prehlađeni, dogovoreno je da daju krv narednih dana.
Direktor kluba Banović, dugogodišnji dobrovoljni davalac krvi, obećao je da će "crno-beli" i ubuduće organizovati ovakve akcije, koje mogu da budu dobar primer i podsticaj ostalim sportistima i klubovima iz Beograda.










