Bamberg - Partizan 25:13 (kraj 1/4)

Izvor: Mondo, 13.Dec.2012, 22:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U toku su utakmice 10. kola D grupe , u kojima pada odluka o četvrtom mestu i poslednjem učesniku Top 16 faze Evrolige.

Ekipa Bamberga, kojoj pobeda garantuje plasman u dalje takmičenje, mnogo bolje je odigrala prvih 10 minuta i u jednom trenutku imala čak 15 poena prednosti.

Davis Bertans trojkom je smanjio na 25:13, ali crno-beli ne deluju kao ekipa koja je spremna da u "paklu" Štehert arene uspostave >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << ravnotežu i naprave preokret.

Bamberg je realizovao prvih pet napada, za vođstvo od 10:5, a Partizan nije imao kvalitetna rešenja za zonsku odbranu, što je vodilo brojnim promašajima i izgubljenim loptama (šest za četvrtinu).

Boštjan Nahbar je trojkom doneo Bambergu prvu dvocifrenu prednost već u sedmom minutu, kada je bilo 20:9.

(MONDO, foto: MN Press - arhiva)

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.