Balažic skenirao večitog rivala: Zvezda ima dobar tim

Izvor: Sportal.rs, 05.Mar.2015, 14:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Balažic skenirao "večitog rivala": Zvezda ima dobar tim

Fudbaler Partizana Gregor Balačic veruje da crno-beli ostvariti prvu pobedu u drugom delu sezone protiv Donjeg Srema u Novom Sadu. Crno-beli su u prva dva kola igrali nerešeno protiv Voždovca i Radničkog iz Niša, ali i dalje sa visine gledaju na ostale rivale.

- Pritisak malo utiče na tim, ali ne previše. Svaku utakmicu moramo da odigramo maksimalno i da se nadamo pobedi. Partizan uvek mora da ide na tri boda i verujem da će sve biti drugačije već posle meča protiv Donjeg >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << Srema - rekao je Balažic.

On je rekao da se nada da će ekipa popraviti efikasnost u odnosu na duel protiv niškog Radničkog i poručio da je spreman da i on u slučaju nepovoljnog rezultata u finišu ode u napad.

- Već sam ranije po potrebi igrao u finišu meča i napadu i postigao sam četiri gola. Spreman sam da odgovorim svim zahtevima kako bi ostvarili pobedu.

Slovenački štoper je istakao da suspenzija trenera Marka Nikolića nije razlog za loš start u prolećnom delu sezone.

- Nije isto kada je trener na tribini ili kada je na klupi. Nikolić uvek može da ti da koristan savet tokom utakmice i u zavisnosti od situacije. Međutim, mi smo ozbiljan tim i to ne sme da bude opravdanje.

Balažic je rekao da je gledao utakmicu "večitog rivala" Crvene zvezde protiv Jagodine, koju su "crveno-beli" pobedili sa 3:2.

- Gledao sam utakmicu i mogu da kažem da Zvezda ima dobar tim. Poznajem samo Parkera koji je igrao u Domžalama, ali ne previše jer nisam u to vreme igrao u Sloveniji. Ipak, moramo da budemo koncentrisani samo na sebe i videćemo kako se će trka završiti - zaključio je Balažic.

Partizan u narednom kolu Superlige gostuje u Novom Sadu protiv Donjeg Srema u subotu od 17 sati.

(Tekst: MSI, Foto: MN Press)

Nastavak na Sportal.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.