BLAT: SNAĆI ĆEMO SE U PAKLENOJ ATMOSFERI PIONIRA

Izvor: Kurir, 30.Nov.2011, 23:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BLAT: SNAĆI ĆEMO SE U PAKLENOJ ATMOSFERI PIONIRA

BEOGRAD - Trener košarkaša Makabija iz Tel Aviva Dejvid Blat rekao je da očekuje sjajnu atmosferu na utakmici protiv Partizana u hali Pionir i istakao da će njegova ekipa znati da se nosi sa pritiskom sa tribina.

"Atmosfera u Partizanovoj hali je ono što ovakve utakmice čini fantastičnim, iako je domaćin taj koji uvek ima pomoć sa tribina. Ipak, slično je i u Tel Avivu i znam da su naši igrači naviknuti na ovakve situacije. Verujem da će umeti da se snađu i da ostvare >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << pobedu", rekao je Blat za sajt Evrolige.

Duel biće poslednji u dresu Partizana za Nikolu Pekovića koji se vraća u NBA ligu, a ista situacija u Makabiju je sa Džordanom Farmarom.

"Zavoleli smo ga, jer igrao svim srcem za Makabi. Nemamo za čim da žalimo, jer smo znali da će ovaj trenutak jednom da dođe. Nadam se da će se jednog dana vratiti u Makabi", dodao je Blat.

Farmar je uoči duel sa Partizanom rekao da je čuo da je atmosfera na utakmicama u Beogradu sjajna i dodao da će to biti dobra prilika za oproštaj od dresa izraelskog kluba.

"Već sam počeo da se pozdravljam sa svima, ali ostala je još ova utakmica. Nadam se pobedi koja će se osigurati plasman u Top 16 fazu. Trijumf u gostima bio bi veoma značajan. Makabi ima odlične igrače i siguran sam da će se sasvim dobro snaći i nakon mog odlaska", zaključio je Farmar.

Utakmica sedmog kola C grupe Evrolige Partizan - Makabi igra se u četvrtak od 20.45 u hali Pionir.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.