Anđušić o Zvezdi: Idemo po novu pobedu

Izvor: B92, 03.Jan.2024, 00:16

Košarkaš Partizana Danilo Anđušić je izneo utiske posle velike pobede nad Asvelom, u okviru 18. kola Evrolige.

Crno-beli su savladali francuski tim u "Beogradskoj areni", rezultatom 90:77.

Srpski igrač je bio zadovoljan nakon pobede i istakao je da je fokus ekipe bio na visokom nivou od prvog minuta.

"Zadovoljni smo. Prva pobeda u novoj godini. Bili smo fokusirani od prvog minuta i tako treba da igramo svih 40 minuta. Odigrali smo dobro >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u odbrani i napadu tokom celog meča", reako je Anđušić.

Osvrnuo se košarkaš crno-belih na utakmicu koja sledi, protiv Crvene zvezde.

"Svi znaju šta znači utakmica protiv Crvene zvezde. Raspodelili smo minute danas i idemo po novu pobedu."

Partizan posle pobede nad Asvelom ima skor 10-8, a naredni meč ih očekuje protiv crveno-belih na gostovanju.

Pogledaj vesti o: Partizan,   Evroliga