Albert Nađ - TRENER

Izvor: Mondo, 25.Jun.2019, 11:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Albert Nađ - TRENER

Bivši fudbaler Partizana Albert Nađ uskoro bi mogao da preuzme neku ekipu u Srbiji, jer je položio za A trenersku licencu.

Foto: MN Press Milošević, Viktor Trenevski, Nađ

Bio je fudbaler, jedno vreme i sportski direktor Partizana, a ubuduće će se radovati (i nervirati) kraj klupe.

Nekadašnji reprezentativac, 44-godišnji Albert Nađ je završio školovanje za A trenersku licencu i uspešno je položio, krenuvši tako stopama Zorana Bate Mirkovića i Save MIloševića.

Nađ je sada spreman da počne trenersku karijeru, a priča se da bi mogao da preuzme neki klub u Srbiji (drugoligaš ili trećeligaš).
Pogledaj vesti o: Partizan,   Savo Milošević

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.