AS: Kamara izdržao kaznu

Izvor: B92, 21.Okt.2011, 16:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

AS: "Kamara izdržao kaznu"

Trener Partizana Aleksandar Stanojević izjavio je uoči utakmice sa Javorom da očekuje da njegov tim nastavi pobednički niz i zadrži prvo mesto na tabeli.

"Prošle godine smo izgubili dva boda i moramo briti oprezni. Želimo da nastavimo pobednički niz i da ostanemo na čelu tabele", rekao je Stanojević.

"Javor teško prima golove. Imaju dobre napadače i opasni su iz prekida i mogu da postignu gol u svakom trenutku, ali ne želimo da se obaziremo mnogo na njih, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << već verujemo u svoje snage".

On je naglasio da su svi fudbaleri zdravi i da spremno dočekuju sutrašnji meč, a medju njima će, uprkos problemima sa zadnjom ložom, biti i Nemanja Tomić.

"Medo Kamara je, što se mene tiče, izdržao kaznu i biće u konkurenciji za tim. Još nismo sigurni za Manju koji je igrao odlično na prethodnim pripremnim utakicama, ali nije isto igrati takmičarske mečeve", rekao je Stanojević

.

On je dodao da će Manja i Brazilac Anderson biti u timu u sredu kada Partizan igra Kup utakmicu protiv Metalca.

Utakmica u Ivanjici igra se u subotu od 14,30.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.