ALIMPIJEVIĆ TRAŽI POJAČANJA: Prva meta bivši plej Partizana

Izvor: SrbijaDanas.com, 25.Jun.2021, 12:46

ALIMPIJEVIĆ TRAŽI POJAČANJA: Prva meta bivši plej Partizana

Cilj plasman u plej-of.

Za usluge Nemanje Gordića, bivšeg pleja Partizana zainetersovana je Bursa koju sa velikim uspehom predvodi nekadašnji trener Crvene zvezde Dušan Alimpijević.

Podsetimo da je Alimpijević prošle sezone preuzeo Bursu i napravio veliki uspeh kada je spasao ekipu od ispadanja, uprava kluba je bila zadovoljna napravljenim pa je nekadašnji trener Zvezde dobio produžetak >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << ugovora pa su ambicije porasle. Cilj je da se napadne mesto u plej-ofu, a za to su potrebni provereni košarkaši.

Alimpijević vidi Gordića kao sjajno rešenje na spoljnim pozicijama, a ostaje da se vidi da li će iskusni košarkaš prihvatiti ponudu  i karijeru nastaviti u Turskoj.

Takođe, u Bursi igra još jedan bivši košarkaš Partizana. U pitanju je Stefan Birčević.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.