Izvor: HotSport.rs, 13.Nov.2014, 17:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ADUT ZA OPSTANAK: Bivši napadač Partizana seli se u Primeru!?

Nekadašnji napadač Partizana i sadašnji član škotskog Seltika Stefan Šćepović mogao bi već posle pola godine da se vrati u Španiju, tačnije u redove Levantea.

Iako je letos pojačao Seltik, nije se najbolje prilagodio ostrvskom fudbalu i već posle pola godine mogao bi da se vrati na Pirineje gde je blistao u dresu Sporting Hihona.
Ekipa Levantea vodiće veliku borbu za opstanak, pošto je trenutni tim postigao >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << svega sedam golova otpočetka sezone i očigledno je da bi im Šćepović bio odlično pojačanje.
Podsetimo, Šćepović se proslavio u dresu Sportinga za koji je u Segundi postigao 23 pogotka na 41 utakmici.
hotsport.rs

Nastavak na HotSport.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.