ABA LIGA: Budućnost brzo zaboravila Partizan i savladal Derbi

Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Dec.2022, 23:31

ABA LIGA: Budućnost brzo zaboravila Partizan i savladal Derbi

Šesti trijumf Podgoričana.

Košarkaši Budućnosti savladali su u gradskom derbiju SC Derbi sa 88:76 (31:15, 14:20, 20:23, 23:18) u okviru 10. kola ABA lige i tako se na najbolji način oporavili posle ubedljivog poraza od Partizana u Prethodnom kolu. Ovo je bio šetsi trijumf Budućnosti i šesti poraz Derbija.

Gosti su samo na početku meča imali prednost, ali je Budućnost već do kraja prve deonice >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << imala 16 poena prednosti 31:15. Derbi je uspeo u nastavkiu da smanji zaostatak, u jednom trenutku priđe i na samo dva poena manjka, ali je Budućnost ipak uspela da odbije taj nalez gostiju i stigen do pobede.

Kameron Rejnolds je sa 21 poenom bio najefikasniji kod Budućnosti, dok je Marko Jagodić Kuridža postigao četiri poena manje. U Derbiju je najefikasniji bio Danilo Tasić sa 20 postignutih poena.

NE PROPUSTITE! Sve vesti o Mundijalu u Kataru pročitajte OVDE.

Pogledajte kako izgleda Sofija Tomala, devojka Lorisa Karijusa

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.