Izvor: HotSport.rs, 11.Dec.2023, 21:46

(POLUVREME) PARNI VALJAK MELJE STUDENTSKI CENTAR: Partizan na +21, prilika za mladog Drezgića!

Crno-beli igraju prelepu košarku pred 11.000 gledalaca u „Štark areni“ Košarkaši Partizana domaćini su timu Studentskog centra u poslednjem meču 11. kola ABA lige, rezultat posle prvog poluvremena je 53:32 u korist crno-belih. Partizan je silovito otvorio meč serijom 12:0, sa četiri vezane trojke Ledeja, Ponjitke, Smaijaligića i ponovo Ponjitke, seriju crno-belih na kratko je ... Read more
The post (POLUVREME) PARNI VALJAK MELJE STUDENTSKI CENTAR: Partizan na +21, prilika za mladog Drezgića! appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Parni Valjak u Beogradu,   Partizan,   Košarka