Peruđa otpustila Bobu Kovača

Izvor: B92, 12.Nov.2016, 14:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Peruđa otpustila Bobu Kovača

Srpski trener Slobodan Kovač dobio je otkaz u italijanskoj Peruđi.

Kovač je otpušten posle sedam kola u kojima je Peruđa ostvarila pet pobeda, pa zaostaje dva trijumfa za liderima Lubeom i Modenom.

Peruđa je prošle sezone bila peta u Seriji A, a Kovač ju je preuzeo pre godinu dana.

Njemu je to bio drugi mandat na mestu trenera kluba, prvo ga je vodio od 2010-2014. godine, kada je uveo Peruđu u elitu i osvojio Kup.

Poslednjih dana se spekuliše >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da bi Kovač mogao da postane selektor Poljske. On je tokom trenerske karijere vodio još kragujevački Radnički, te bio selektor Irana.

Kao igrač je bio evropski i olimpijski šampion sa SR Jugoslavijom.
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.