Olimpijski gol Salaha (VIDEO)

Izvor: Vesti-online.com, 12.Okt.2018, 21:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Olimpijski" gol Salaha (VIDEO)

Najbolji egipatski fudbaler postigao pogodak iz kornera u utakmici kvalifikacija za Kup nacija Afrike.

U trećem kolu kvalifikacija Egipat je u Kairu pobedio nejaki Svazilend s 4:1. Domaćin je sva četiri gola postigao u prvom poluvremenu, a četvrti je Salahovo delo u 45. minutu. Gosti su utešni gol dali u 85.

Gotovo je izvesno da će potpuni favoriti u grupi Tunis i Egipat biti učesnici kontinentalnog šampionata koji se održava dogodine u Kamerunu. S njima se takmiči i još jedan autsajder, Niger.
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.