Izvor: HotSport.rs, 01.Apr.2015, 13:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OLIMPIJSKE IGRE: Nesloga srušila san Bejla da će igrati u Riju!

Velika Britanija neće imati fudbalski tim na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru, jer Fudbalski savez Engleske (FA) nije uspeo da dobije podršku ostale tri britanske federacije.

Vels, Škotska i Severna Irska ne žele da na Igrama nastupaju pod zastavom Velike Britanije, a kao razlog savezi tih država su naveli da bi time rizikovali svoju nezavisnost >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << u okviru Svetske fudbalske federacije (FIFA).
FA je saopštio da su škotski, velški i irski savez obavešteni o odluci da se odustane od plana da na Olimpijskim igrama u Riju nastupi selekcija Velike Britanije.
Velika Britanija je na Igrama u Londonu 2012. godine imala i muški i ženski tim u fudbalu, ali to se posmatralo kao jednokratni dogovor.
hotsport.rs  – beta
The post OLIMPIJSKE IGRE: Nesloga srušila san Bejla da će igrati u Riju! appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.

Nastavak na HotSport.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.