Kolašinac ispunio normu za Rio

Izvor: Radio 021, 09.Maj.2015, 23:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kolašinac ispunio normu za Rio

Bacač kugle Asmir Kolašinac postao je danas prvi atletičar iz Srbije koji je ispunio normu za Olimpijske igre u Rio de Žaneiru, pošto je na mitingu u Senti ostvario rezultat od 20,73 metra.

Ovo je evropskom dvoranskom vicešampionu bilo prvo takmičenje u sezoni.

"Zaista sam jako srećan. Ove godine smo se dobro pripremili za ovaj deo sezone. Zadovoljan sam što sam već sada obezbedio učešće na Olimpijskim igrama. Sada ću opet ići na pripreme i nadam se da ću uskoro prebaciti 21 metar", rekao je Kolašinac.

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.