Isinbajeva: Nažalost, ne puštaju me u Rio

Izvor: RTS, 29.Jul.2016, 10:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Isinbajeva: Nažalost, ne puštaju me u Rio

Slobodno možemo reći da legendarna ruska atletičarka Jelena Isinbajeva i definitivno neće biti u prilici da nastupi na Olimpijskim igrama u Riju, pošto je IAAF odbio njenu molbu.

Jedina ruska atletičarka koja je dobila dozvolu da nastupi na Igrama je Darija Klišina, koja je protekle tri godine trenirala i testove radila u SAD.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << />Za nju lošu vest Isinbajeva je objavila na Instagramu, gde je postavila poruku sledeće sadržine:
"Dobila sam negativan odgovor od sekretara IAAF. Nažalost, nisu napravili izuzetak u mom slučaju. Nisu me pustili na OI u Riju. Čudo se nije desilo", napisala je Isinbajeva.
Podsetimo, Međunarodna atletska federacija suspendovala je sve ruske atletičare, dok je MOK odustao od celokupne diskvalifikacije i ostavio savezima da odluče o nastupu sportista koji dolaze iz Rusije.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.