
Izvor: Vesti-online.com, 06.Avg.2016, 15:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Andrea Arsović: Škljocala sam u prazno
Reprezentativke Srbije u streljaštvu Andrea Arsović i Ivana Maksimović Anđušić nisu uspele da se plasiraju u finale u disciplini vazdušna puška 10 metara na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru.
Maksimovićevoj je nedostajalo samo pola kruga da se dokopa osme pozicije, dok je Arsovićeva bila daleko od cilja, iako je posle prve dve serije bila u igri za finale.
- Danas sam se trudila više nego ikad, spremnija sam bila neko ikad. U prve dve serije je išlo >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << redobro, a u druge nikako. Škljocala na prazno i nisam mogla da uhvatim ritam i zbog ostaje žal zbog rezultata - objasnila je Arsovićeva za Sportsku centralu.
Ovo nije kraj Olimpijskih igara za našu reprezentativku pošto će popravni imati u disciplini trostav 50 metara, koja je na programu 11. avgusta.
- Sledeći nastup imam 11. avgusta. Sa nestrpljenjem čekam sledeću disciplinu. Imam još pet dana i želim da se odmorim i spremim za takmičenja. Tih pet dana će biti sasvim dovoljno da treniram i da se dobro spremim.
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre
Nastavak na Vesti-online.com...