Izvor: RTS, 13.Feb.2010, 21:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sankaši startuju sa ženskog polaznog mesta
Muška trka u sankanju na Zimskim olimpijskim igrama u Kanadi startovaće, iz predostrožnosti posle pogibije gruzijskog reprezentativca na treningu, sa mesta odakle polaze takmičarke u ženskoj konkurenciji, saopštili su organizatiori.
Planirano je da se pre finalnog takjmičanja na stazi u Vistleru, na kojoj je u petak na treningu poginuo 21. godišnji Nodar Kumaritašvili , održe dve trening trke.
Organizatori su kao meru predostrožnosti, na 16. krivini, na kojoj je nesrećni Kumaritašvili poginuo, povisili zaštitnu ogradu.
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







