OI: Milica Mandić silovito u četvrftinale, sledeća je aktuelna šampionka

Izvor: OkRadio.rs, 11.Avg.2012, 16:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dnevni rezultati i raspored takmičenja za četvrtak 14.27:Ruski atletičar Sergej Kirdjapkin osvojio je zlatnu medalju u brzom hodanju na 50 kilometara. On je na cilj stigao za tri sata, 35 minuta i 59 sekundi, čime je postavio novi olimpijski rekord. Drugo mesto pripalo je Džeredu Talentu iz Australije, koji je hodao 3:36:53, dok je bronzu osvojio Tijanfeng Si iz Kine sa vremenom 3:37:16.   14.03: Odbojkašice Japana su osvojile bronzanu medlaju, pošto su u meču za odličje savladale ljute rivalke iz Južne Koreje sa 3:0, po setovima: 25:22, 26:24, 25:21   13.20: Najbolja srpska tenkvondoistkinja Milica Mandić je silovito startovala na takmičenju u konkurenciji do...
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.