TROGODIŠNJA MILA: NOVE, VO’IM TE

Izvor: Kurir, 09.Feb.2012, 10:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TROGODIŠNJA MILA: NOVE, VO’IM TE

Ljubav veća od Vimbldona. Novak Đoković juče je upoznao jednog od svojih najvećih navijača i uverio se koliko je omiljen kod kuće. Trogodišnja Beograđanka Mila Kurteš upoznala je svog idola i pokazala mu koliko joj je u srcu. U restoranu Novak na Dorćolu, Mila je pritrčala najboljem sportisti sveta i poklonila crtež svom Novetu.

Ljubav veća od Vimbldona.

Novak Đoković >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << juče je upoznao jednog od svojih najvećih navijača i uverio se koliko je omiljen kod kuće. Trogodišnja Beograđanka Mila Kurteš upoznala je svog idola i pokazala mu koliko joj je u srcu. U restoranu Novak na Dorćolu, Mila je pritrčala najboljem sportisti sveta i poklonila crtež svom Novetu.

- Nove, ja te volim, pa sam ti nešto nacrtala. Možeš li ti meni da se potpišeš na majicu? - pitala je Mila svog idola i, naravno, dobila autogram uz široki osmeh.

- A hoće li doći i onaj bezobrazni Nadal? - radoznala je bila Mila, pošto ne gaji baš velike simpatije prema Đokovićevom velikom rivalu.

Kada se uverila da Rafe nema, izrecitovala je Novaku i pesmu koju je sama smislila.

- Nove, Nove, tebe deca vole. I Mila te vole - pevušila je Mila samo za Noleta.

A da je i sam dobro dete, Novak je potvrdio kada je sa novinarima podelio da već danima pokušava da ubedi mamu Dijanu da ga pusti na skijanje na Kopaonik.

- Imam ogromnu želju da malo stanem na skije, jer na Kopu nisam bio šest ili sedam godina. Međutim, moja majka smatra da ne bi trebalo da idem gore jer je hladno. Skijanje je moja najveća ljubav posle tenisa i moram da priznam da žalim što se nisam oprobao na nekom profesionalnom takmičenju - rekao je Nole.

Čak Noris voli naše viceve

Nole je pričao i o svojoj ulozi u filmu „Plaćenici 2“, ali nije smeo da otkriva sve detalje. On je istakao da se premijera očekuje u avgustu.

- Najverovatnije ću biti tamo. Moja uloga je nekih 40 sekundi. Ne smem da pričam o pojedinostima, glumim samog sebe - konstatovao je Đoković i dodao:

- Saznao sam da je Čak Noris čuo šale čiji je glavni akter i da se veoma obradovao.

Partija golfa

Novinar Kurira dobio je besplatan čas golfa od profesora Novaka Đokovića. S obzirom na tremu, ali i nedostatak iskustva, prva tri pokušaja bila su živi blam jer naš izveštač nije ni dotakao lopticu.

Đoković: Polako, to je normalno za početnike.

Kurir: Ovaj sport nije nimalo jednostavan.

Đoković: Biće bolje.

Kurir: Moraću da uzmem još neki čas.

Đoković: Slobodno, kad budeš hteo, navrati kod nas.

Kurir kao Nadal

Poput ostalih kolega, i mi smo imali priliku da odigramo mini-partiju stonog tenisa s Đokovićem. Na kraju smo videli kako je Nadalu, Nole je pobedio sa 5:3.

Đoković: Imaš prvi servis.

Novinar: Daješ mi prednost?

Nole je poveo sa 3:0, ali novinar se nije predao i smanjio je na 4:2 jednim odličnim forhendom.

Đoković: Bogami, nisi loš.

Novinar: Mislim da si me potcenio.

Đoković: Moram da se uozbiljim.

Na kraju je ipak Nole pobedio.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.