Nemanja Matić: Miševi će u rupu!

Izvor: Sportske.net, 25.Jun.2020, 16:02

Nemanja Matić: ''Miševi će u rupu!''

Otvoreno pismo srpskog fudbalera povodom aktuelnih događaja.

Što više iz inostranstva ima medijskih napada na Novaka Đokovića, naši poznati sportisti pokušavaju da, koliko je to moguće, odgovore na tu hajku.

Novak je već nekoliko dana glavna tema u brojnim medijima, gde se osuđuje kao organizator Adrija Tura, na kojem je došlo do širenja koronavirusa.

Danas je Đoković >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << dobio podršku od Nemanje Matića, fudbalera Mančester junajteda, koji se javnosti obratio otvorenim pismom. nadamo se da će to pismo preneti i ostrvski mediji, koji su ''tradicionalno'' kritični prema Novaku.

U nastavku prenosimo Matićevo pismo.

''Poštovani,

Vidim da se poslednjih dana vodi hajka na Novaka Đokovića jer je organizovao turnir u Beogradu, iako je po zakonima države Srbije sve bilo regularno i isti je organizovan na visokom nivou.






Pored svega toga, miševi su izašli iz rupe i dali sebi za pravo da kritikuju svetskog broja jedan, u tenisu ali i u odnosu prema svima ljudima sveta.

Ali, ne brinem ja. Vrlo brzo će mačka (čitaj Nole) na teren, a miševi u rupu.

Turnir je bio sjajan i nadam se da će postati tradicionalan, jer naš tenis to zaslužuje.

Jedino što zameram Novaku je što se izvinjava miševima koji ga bez razloga kritikuju.

Ne, Nole. Izvinjavaće se oni tebi - uskoro.

Veliki pozdrav za sve ljude ovog sveta, iz Mančestera.





Nemanja Matić''.

-
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.