Izvor: Beta, 01.Sep.2014, 22:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Djoković u četvrtfinalu Ju es Opena
NJUJORK, 1. septembra 2014. (Beta) - Srpski teniser Novak Djoković plasirao se u četvrtfinale Otvorenog prvenstva SAD, pošto je u ponedeljak u osmini finala pobedio Nemča Filipa Kolšrajbera sa 3:0
Djoković će u četvrtfinalu igrati protiv boljeg iz duela Britanca Endija Mereja i Francuza Žoa Vilfreda Conge.
Prvi teniser sveta je furiozno došao do prednosti od 1:0 u setovima, pošto je protivniku prepustio samo jedan gem.
U drugom >> Pročitaj celu vest na sajtu Beta << setu je vidjena potpuno drugačija slika na terenu i velika borba. I Djoković i Kolšrajber su bili sigurni na svojim servisima, sve do samog finiša seta.
U prvom gemu trećeg seta najbolji igrač sveta je napravio brejk i tu prednost je sačuvao do kraja, pa se plasirao u četvrtfinale poslednjeg gren slem turnira u sezoni posle dva sata igre.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković, Nju Jork, Tenis




