ĐOKOVIĆ JE MORAO DA ODLUČI: Kucnuo je čas! Ovako sad stoje stvari na Australijan Openu

Izvor: SrbijaDanas.com, 06.Dec.2021, 11:38

ĐOKOVIĆ JE MORAO DA ODLUČI: Kucnuo je čas! Ovako sad stoje stvari na Australijan Openu

Dan D.

Ulazna lista za Australijan open zatvara se šest nedelja pre početka turnira, a to je upravo danas, šestog dana decembra, do kada je i Novak Đoković morao da odluči da li će igrati u Melburnu.

Međutim, ako se i prijavio, to ne mora da znači i da će igrati na Otvorenom prvenstvu Australije. Postoji opcija i da se prijavio na turnir, a da kasnije donese odluku o učešću jer još može da se povuče.

Ono o čemu se priča već nedeljamam >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << jeste obavezna vakcinacija u Melburnu, koja je uslov za učešće na Australijan openu, kako su poručili organizatori.

Zbog toga je učešće našeg tenisera neizvesno, niko ne zna da li je Novak vakcinisan ili ne, jer prvi teniser sveta ne želi o tome da priča.

Australijan open igra se od 17. do 30. januara, a srpski teniser je najavio da nakon Dejvsi kupa ide na odmor i da želi da se odmori od tenisa.

- Bićete informisani. Neću vam dati odgovor sada. Bićete informisani, to je sve što mogu da kažem. Neću dati datum. Australija je blizu... - kazao je pre dva dana Novak Đoković.

S druge strane, Srđan Đoković, otac prvog tenisera sveta, rekao je da Novak "neće pristati na ucene" i da je bliži odluci da ne igra. Nešto slično je u Novak rekao pred odlazak na masters u Parizu.
Pogledaj vesti o: Vakcinacija

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.