Izvor: B92, 16.Sep.2013, 11:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ATP: Novak prvi, skok Federera
Prvi reket sveta Novak Đoković povećao je svoju prednost u odnosu na Rafaela Nadala na najnovijoj ATP listi.
Đoković na čelu ima 11.120 bodova, 260 više od Nadala, dok je treći Endi Mari iz Velike Britanije sa 7.075.
U odnosu na prethodnu nedelju, tokom koje je Dejvis kup bio u centru pažnje, među prvom desetoricom je došlo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << do samo jedne promene, pošto je Rodžer Federer pretekao Tomaša Berdiha i došao do pete pozicije.
Iza najbolje trojice i dalje se nalazi David Ferer, a sada ga redom slede Federer, Berdih, Huan Martin del Potro, Žo-Vilfred Conga, Rišar Gaske i Stanislas Vavrinka.
Janko Tipsarević je i ove nedelje na 23. poziciji, dok je Viktor Troicki, koji je još pod suspenzijom zbog kršenja anti-doping pravila, na 71. mestu. Dušan Lajović je jedini preostali srpski teniser među 200 na svetu, na 144. poziciji.










