ANA IZGUBILA OD ŽISTIN

Izvor: Kurir, 06.Jan.2011, 15:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ANA IZGUBILA OD ŽISTIN

BEOGRAD- Srpska teniserka Ana Ivanović izgubila je danas od Belgijanke Žistin Enan sa 6:4, 6:3 u prvom meču trećeg kola A grupe na Hopman kupu u Pertu.

Reprezentacija Srbije, koju predstavljaju teniseri Ana Ivanović i Novak Đoković, izgubila je prvi "poen" na Hopman kupu, koji se održava u australijskom Pertu. Naime, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << u duelu sa Žistin Enan Ana je za sat i 16 minuta izgubila sa 0:2 (4:6, 3:6).

Belgijanka, nekada najbolja teniserka sveta, nije se iznenadila brzim vođstvom protivnice sa 2:0, pa je ekspresno uzela pet. Kada je dobila prvi set počela je opuštenije i da igra. To je matererijalizovala sa dva rano oduzeta servisa Ani i kada je povela sa 4:1 u drugom setu, dozvolila je sebi luksuz da Ani da jedan servis.

U svakom slučaju, od najavljene "osvete" Ane nema ništa, pa Enanova knjiži i šestu uzastopnu pobedu, dok će za finale Srbije u Pertu Novak "juriti" taj jedan poen.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković,   Tenis

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.