Hrvat otvoreno: Finale protiv Đokovića među tri najvažnija momenta u karijeri

Izvor: B92, 18.Feb.2020, 09:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hrvatski teniser Borna Ćorić finale Mastersa u Šangaju 2018. godine sa Novakom Đokovićem opisao je kao jedno od najvećih dostignuća u karijeri.

Ćorić, trenutno 31. na ATP listi, još uvek nije iskoristio sav potencijal u karijeri.

Do sada je osvojio dve titule, u Haleu iz serije 500 i Marakešu 250, pre nego što ga je srpski >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << as zaustavi na putu ka najvećem uspehu.

"Tri najvažnija momenta u mojoj karijeru su trofej Dejvis kupa 2018, pobeda nad Federerom u finalu Halea i finale protiv Đokovića u Šangaju kada sam izgubio", rekao je Ćorić.

Posle je Ćorić igrao još jedno finale, u Sankt Peterburgu krajem prošle godine, kada je izgubio od Danila Medvedeva.

Nekada najbolji junior sveta muči se i ove sezone, ispao je u prvom kolu Australijan opena, a pre tri dana i od Tijaga Monteira na startu turnira u Buenos Ajresu.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković finale