Izvor: Nezavisne Novine, 15.Sep.2015, 16:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zvezda i u novom izdanju simulacije NBA 2K16 (VIDEO)
Kompanija 2K Sports objavila je listu evroligaških timova koji će se naći u ovogodišnjem izdanju najpopularnije košarkaške simulacije – NBA 2K16.
Na zvaničnom sajtu Evrolige objavljena je lista od 25 klubova, a među njima nalazi se i šampion Srbije i ABA lige Crvena zvezda, kao i prošle i pretprošle godine.
Na spisku se nalaze sve vodeće ekipe sa Starog kontinenta, uz dodatak osam novih u odnosu >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << na prošlogodišnju igru.
Takođe, po prvi put će moći da se koriste dresovi i grbovi evropskoh timova prilikom igranja moda 'MyTEAM'.
Poslednji 2K NBA pojaviće se na tržištu 29. septembra, za PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360 i PC, a igrači će imati priliku da pazare i posebnu ediciju igre sa – najboljim košarkašem u istoriji – Majklom Džordanom na omotu.
Evroligaški timovi u NBA 2K16:
• Alba Berlin (Njemačka)
• Anadolu Efes Istanbul (Turska)
• Cedevita Zagreb (Hrvatska)
• Crvena zvezda Beograd (Srbija)
• CSKA Moskva (Rusija)
• Dinamo Sasari (Italija)
• Emporio Armani Milano (Italija)
• Barselona (Španija)
• Bajern Minhen (Njemačka)
• Fenerbahče Istanbul (Turska)
• Galatasaraj Istanbul (Turska)
• Laboral Kuča (Španija)
• Limož (Francuska)
• Makabi Tel Aviv (Izrael)
• Neptunas Klaipeda (Litvanija)
• Nižnji Novgorod (Rusija)
• Olimpijakos Pirej (Grčka)
• Panatinaikos Atina (Grčka)
• Turov Zgorzelec (Poland)
• Real Madrid (Španija)
• Strazbur (Francuska)
• Unikaha Malaga (Španija)
• Uniks Kazanj (Rusija)
• Valensija Basket (Španija)
• Žalgiris Kaunas (Litvanija)
Pogledaj vesti o: Košarka
Nastavak na Nezavisne Novine...










