Zlatom ispisana istorija Air Jordan DMP modela!

Izvor: Telegraf.rs, 16.Jun.2017, 16:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zlatom ispisana istorija Air Jordan DMP modela!

The Air Jordan DMP (Defining Moments Pack) je specijalno izdanje koje uključuje dva para patika odnosno Signature modele XIII i XIV Air Jordan linije.

Paket je inspirisan titulama koje je Michael Jordan osvojio sa timom Chicago Bulls u NBA šampionatu u sezoni 1998. godine.

Oba modela izrađena su od premium kože sa detaljima u Metallic zlatnoj boji.

Modeli dolaze u crnoj specijalno dizajniranoj kutiji sa zlatnim ispisom i prikazanim planom akcije koju je >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << nacrtao Phil Jackson trener Chicago Bulls-a, a upravo ta akcija je jedan od DMP-momenata karijere MJ-a nazvan "The Last Shot" odnosno poslednji pogodak u čuvenom AJ XIV modelu.

Foto: Promo

Jordan XIII dolazi u beloj boji sa zlatnim detaljima i novim hologramom na kom je umesto zakucavanja u čuvenoj Jumpman pozi prikazan MJ kako šutira i postiže poslednji pogodak u karijeri "The Last Shot", dok je Jordan XIV u crnoj boji sa zlatnim detaljima i ispisom 98 na peti umesto standardnog 23.

Foto: Promo

The Defining Moments Pack ili DMP je serija kojom se obeležavaju svi najbitniji momenti karijere "Greatest Of All Time" igrača NBA-a Michael Jordana i spada u važne kolekcionarske primerke.

Foto: Promo

Model će ekskluzivno biti dostupan u Tike šopu u Beogaradu, Karalja Petra 24.

(Telegraf.rs/ PR)

Nastavak na Telegraf.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.