Izvor: SrbijaDanas.com, 21.Jun.2017, 07:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Velika čast za Radonjića – ide u Letnju NBA ligu!
Sve je jasno.
Posle osvojene triple krune i razgovora sa Nebojšom Čovićem trener Crvene zvezde Dejan Radonjić odlazi u SAD, gde će tokom leta raditi u stručnom štabu San Antonija, piše Sportski žurnal.
Najtorfejniji trener u istoriji Crvene zvezde praktično neće imati vremena za odor jer je dobio veliku čast da radi pod trenerskom kapom legendarnog Grega Popovića koji je lično zvao Radonjića u tabor Sparsa.
Tokom Letnje Lige u San Antoniju >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << će individualne treninge imati i krilo Crvene zvezde Nemanja Dangubić i centar Olimpijakosa Nikola Milutinov, a ova svojevrsna proba za NBA po tradiciji se održava u Las Vegasu.
Ostaje da se vidi da li će Radonjić zatim potpisati novi ugovor sa crveno-belima, jer mu aktuelni ističe poslednjeg dana juna. Nastavak saradnje je, kao što je poznato, pod velikim znakom pitanja, zbog nestabilne finansijske situacije u klubu sa Malog Kalemegdana.
Nastavak na SrbijaDanas.com...






