Izvor: B92, 20.Jul.2014, 23:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšeni NFL lajnbeker i NBA igrač
Lajnbeker Sent Luis Remsa Džo-Lon Danbar i bivši NBA košarkaš Donte Grin uhapšeni su u nedelju rano ujutro zbog tuče.
Policijski zvaničnici objavili su da su njih dvojica uhapšeni ispred noćnog kluba Drim u Saut biču pošto su se potukli.
Više detalja o njihovom sukobu nema, a prema informacijama iz policije niko osim njih dvojice nije uhapšen.
Prema informacijama američkih medija, Danbar i Grin >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << će biti optuženi za nanošenje telesnih povreda i neprimereno ponašanje.
Obojica su, inače, vrlo brzo pušteni iz pritvora, pošto su položili kaucije.
Danbar je bio deo ekipe Ramsa koja je 2009. godine osvojila Superboul, dok je Grin trenutno slobodni agent. U NBA ligi je igrao za Sakramento Kingse od 2008. do 2012. godine, a prethodno su ga kao 28. pika na draftu izabrali Memfis Grizlisi.




