Izvor: B92, 19.Dec.2022, 17:12
Uhapšen Amari Stodemajer
Nekadašnja NBA zvezda Amari Stodemajer uhapšen je u Sjedinjenim Američkim Državama, preneli su tamošnji mediji.
Amari Stodemajer je svojevremeno bio Ol-Star igrač i velika zvezda u NBA ligi posebno u dresu Finiks Sansa i Njujork Niksa.
Sada ima 40 godina i prema pisanju američkih medija, uhapšen je u noći između nedelje i ponedeljka jer je na aerodromu u Majamiju tukao svoju ćerku.
Stodemajer se nakon incidenta oglasio rekavši da nije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << istina da je tukao dete i da mu vera ne dozvoljava nasilničko ponašanje.
"Kada se istraga bude završila, činjenice će pokazati šta se zapravo dogodilo i da stanje moje ćerke nije rezultat nikakvih batina koje je dobila od mene, muškarca od preko 2 metra i više od 100 kilograma. Nisam čovek koji pribegava nasilju, a pogotovo ne prema sopstvenoj deci", rekao je Stodemajer.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.





