Izvor: RTS, 22.Sep.2016, 16:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Teodosić: NBA da, ali u dobar tim koji veruje u mene
Kapiten košarkaške reprezentacije Miloš Teodosić napisao je blog za sajt "Jurohups" u kojem je potvrdio da želi u NBA ligu, ali ne samo da bi jednog dana rekao kako je bio nego da bi pobeđivao.
"Otkad znam za sebe igram za titule, navikao sam da pobeđujem i borim se za najviše >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << ciljeve. Ne želim da odem u NBA samo da kažem kako sam bio nego u tim koji ima plan za mene i čiji su ciljevi visoki. Potreban mi je ceo paket, ali zavisiće od ponuda", napisao je Teodosić.
On je priznao da ranije nije toliko razmišljao o NBA, ali da mu je ta ideja sad veoma bliska, pogotovo što se nalazi u najboljoj fazi karijere.
"Igram u šampionu Evrope, želim da ove sezone odbranimo sve trofeje, uživam na terenu i neću da rizikujem da to izgubim, jer mi je taj osećaj stvarno potreban", zaključio je Teodosić.
Popularnom Teu ugovor sa "armejcima" ističe narednog leta, pa će biti mnogo veće šanse da konačno zaigra u najjačoj ligi sveta.













