Šakil ONil postao šerif u Atlanti

Izvor: B92, 07.Dec.2016, 19:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šakil O'Nil postao šerif u Atlanti

Jedan od najprepoznatljivijih košarkaša u istoriji NBA lige, Šakil O'Nil položio je zakletvu za šerifa.

O'Nil će ubuduće sprovoditi zakon u Klejton Kauntu, predgrađu Atlante.

Legendarni centar svakako će sa svojih 216 centimetara u policijskoj uniformi biti atrakcija za sve, ali i strah i trepet za kriminalce.

O'Nil je položio zakletvu kao počasni zamenik glavnog šerifa Viktora Hila, koji mu je tom prilikom poželeo dobrodošlicu.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
"Dobrodošao u porodicu boraca protiv kriminala", napisao je Hil na svojoj Fejsbuk stranici.

O'Nil je ranije dobio ulogu počasnog zamenika šerifa u Kaliforniji, Arizoni i na Floridi.

Četvorostruki šampion NBA poslednjih 15 godina najčešće živi u Atlanti. Tu je kupio kuću vrednu 1.2 miliona dolara, pseduje farmu i firmu.

Takođe je suvlasnik jedne u Atlanti veoma popularne fabrike slatkiša.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.