Izvor: Sportske.net, 19.Mar.2016, 14:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Predstavnici iz NBA lige večeras u Mitrovici!
Večeras se igra utakmice između Mega Leksa i Budućnosti, a prema rečima Miška Ražnatovića utakmici će prisustvovati i gosti iz SAD-a.
Kako navodi Miško Ražnatović putem tvitera, večeras će čak tri predstavništva NBA klubova doći u Sremsku Mitrovicu kako bi posmatrali duel Mega Leksa i Budućnosti.
Radi se o predstavnicima Lejkersa, Jute Džeza i Hjuston Roketsa.
Mega Leksu je potrebna >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << još jedna pobeda kako bi se plasirali u finale ABA lige po prvi put u istoriji pošto su u prvom meču savladali Budućnost u Podgorici napravivši tako veliko iznenađenje.
Mladi igrači Mega Leksa će večeras svakako biti u centru pažnje, iako su ponovo oslabljeni neigranjem nekoliko standardnih prvotimaca.
Meč se igra večeras od 21 čas.
For Eurohoops and al others who asked, 3 NBA GMs will attend tonight's game Mega Leks - Buducnost! Lakers, Jazz, Rockets!
— Misko4Raznatovic (@MiskoRaznatovic) March 19, 2016
Pogledaj vesti o: Twiter





