Peđa „sipa kao mladić!

Izvor: Press, 10.Dec.2009, 23:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Peđa „sipa" kao mladić!

Stojaković postigao 21 poen za Nju Orleans protiv Minesote i podsetio na partije iz najboljih igračkih dana. Iako u 32. godini, srpski as pogodio pet trojki iz šest šuteva

Peđa Stojaković ponovo rešeta protivničke koševe! Srpski košarkaš i jedan od najboljih šutera NBA lige vratio se u punu formu i doneo Nju Orleansu pobedu na gostovanju nad Minesotom 97:96. Stojaković je ubacio 21 poen (šut iz igre 8-12, za tri poena 5-6), a ovo je bila treća uzastopna pobeda Hornetsa na poslednja četiri meča u decembru.

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.