Novicki igra na Evropskom prvenstvu

Izvor: RTS, 23.Jun.2009, 17:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novicki igra na Evropskom prvenstvu

Košarkaš Dalasa i jedna od najvećih zvezda NBA lige Dirk Novicki potvrdio je da će igrati na Evropskom prvenstvu u Poljskoj u septembru.

"Već sam malo u formi u to doba godine i zašto preskočiti jedan mali Eurobasket", rekao je 31-godišnji igrač novinarima u Berlinu.

Vlasnik Dalasa Mark Kjuban rekao je da Novicki treba da trenira i da se sprema za sezonu, ali da mu je igrač nije obećao da će preskočiti >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << EP.

Kapiten Dalasa rekao je da će možda igrati i na Olimpijskim igrama u Londonu 2012. godine, ako se njegov tim plasira.

Nemačka će na EP igrati u Grupi B, sa Rusijom, Letonijom i timom iz kvalifikacija.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.